Realitní kanceláře: Vrácení rezervační zálohy, smrt majitele nemovitosti

Vrácení rezervačního poplatku

Mam rezervacni smlouvu na byt, majitel bytu zemrel, probehlo dedicke rizeni a rodina majitele jiz byt prodat nechce, mohu odstoupit od smlouvy aniz bych prisla o rezervacni zalohu?

Dobrý den,

Jestliže nedošlo k prodeji nemovitosti, domníváme se, že by Vám rezervační záloha měla být vrácena. Pro stoprocentní jistotu bychom však museli vidět smlouvu. Pokud by Vám rezervace nebyla vrácena, můžete se na nás obrátit. Stačí zadat případ na https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz