Ostatní: Vrácení zálohy za pronájem chalupy

Ostatní

Dobrý den, objednali jsme si ubytování /celou chatu/ na léto 2018, objednávka byla udělaná už na podzim 2017 v ceně 30.000 Kč. Ubytovatel měl uvedeno že záloha ve výši 10.000 Kč která byla splatná až v březnu 2018 /a kterou jsme tehdy uhradili/ je po tomto datu nevratná a ubytovatel ji může vrátit pouze pokud obsadí termín dalším zájemcem. Teď cca 40 dnů před příjezdem asi ze zdravotních důvodů nebudeme moct jet - může nám ubytovatel tuto zálohu nevrátit?

Dobrý den,

z Vámi uvedeného nám vyplívá, že pokud s Vámi vlastník chalupy uzavřel písemnou smlouvu upravující poskytnutí zálohy a případné storno podmínky(a tyto podmínky nesplňujete), pak se domníváme, že Vám ubytovatel opravdu zálohu vrátit nemusí.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní