Reklamace/e-shopy: Vrácení zboží po více než 14 dnech

Vrácení zboží

dne 9.11. jsem obdržela elektrický kartáč na vlasy,byl to dárek pro dceru,bohužel si pořídila do vánoc jiný a mě je na nic ,psala jsem firmě co mi jej zaslala a prý jsem ho měla vrátit do 14ti dnů,teď už nemám nárok ,jak je to děkujiza odpověď

Dobrý den, je to bohužel přesně tak, jak Vám napsala firma. Nárok na vrácení zboží, když nakupujete přes internet, je do 14 dní. Pokud chcete zboží vrátit později, záleží zcela jen na ochotě obchodníka.