Pracovněprávní nároky: Vybrání dovolené před ukončením pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru

dobry den chci se zeptat dala jsem vypoved s pracovniho pomeru ale sefova chce abych si vybrala vsechnu dovolenou jinak mi vypoved neprijme vypovoved jsem dala 5.3 ale pokud nevycerpam dovolenou tak mne nepusti

Dobrý den,

zaměstnavatel by měl výpověď vždy přijmout. Po Vás chce, abyste si vybrala dovolenou z toho důvodu, aby Vám nemusel vyplácet náhradu za nevyčerpanou dovolenou.

S pozdravem,