Stát: Vydržení obecního pozemku po 41 letech

Pozemky

Lze použít vydržení pozemku i proti obecnímu pozemku? Již 41.let ho užíváme v dobré víře že je náš.Vymenili nám ho za 800m2,kde postavili obchod.Na katastru máme jen pozemek 200m2 pod domem . Domnívali jsme se,že je k němu malá zahrádka,o kterou se jedná.Děkuji za radu.

Dobrý den,

bohužel na tuto otázku nejsme schopni kvalifikovaně odpovědět, neboť na řádné posouzení předmětné otázky bychom potřebovali mít k dispozici bližší podklady. Pakliže máte zájem na řešení dané situace, můžete svůj případ zadat skrze webový formulář naší společnosti.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát