Reklamace/e-shopy: Výměna reklamovaného koše v myčce

Reklamace zboží

Dobrý den, reklamovali jsme myčku kvůli hluku a drhnoucímu koši. Dne 8.2.2018 u nás byl technik, který se vyjádřil do reklamačního protokolu, že hluk splňuje specifikace výrobce, ale že koš bude řešen výměnou. Chtěla bych se tedy zeptat, zda na slíbenou výměnu koše se také vztahuje nutnost provést ji do 30 dní, jelikož za pár dní tato lhůta uplyne. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, pokud probíhá výměna v rámci reklamace, tak 30 dní platí i zde.