Pracovněprávní nároky: Vyplacení nemocenské

Nemocenské dávky

Jsem v pracovní neschopnosti od 9.2.2017 první nemocenská mi přišla 16.3.2017 . dnes je datum 26.4.2017 a marně vyhlížím aspoň něco přitom poplatky spojené s živobytím včetně inkasa musím platit včas. Jsem po operaci tudíž není pochyby o nemocnosti. Kdy se dočkám? Děkuji Mirka

Dobrý den,

nemocenská se vyplácí zpětně, konkrétně do jednoho měsíce od té doby, kdy jsou doručeny poklady pro nárok na výplatu nemocenské dávky.

S pozdravem,