Pracovněprávní nároky: Výpočet náhrady mzdy za pracovní úraz

Pracovní úraz

Dbrý den , ráda bych poprosila o radu ohleně pracovního úrazu.Pracuji ve školství , při hodině se stal úraz ...vše zapsáno , zaměstnavatelem odsouhlaseno .V PN od 6.11.2016 do 6.2.2017. V této škole jsem zaměěstnána od 1.8.2016 před tím jsem do 31.7 2016 pracovala v jiné škole . Bude mi počítána náhrada mzdy při z posledního čtvrtletí před úrazem nebo mi mohou , když jsem placena jako učitel tabulkově počítat průměr za poslední rok , když jsem p racovala v jině škole ?

Vážená paní,

vyměřovací základ pro výpočet nemocenské se provádí z ročního souhrnu hrubých příjmů.