Ostatní: Výpočet podpory při skončení pracovního poměru ve zkušební době

Podpora v nezaměstnanosti

31.1. Jsem skoncil v zamestnani,rusilo se mistoa dostal 2.mes.odstupne Od 1.2. Pracuji jinde a kdyz skoncim 31.3.ve zk.dobe z ceho mi Up bude pocitat podporu...? Za ty dva mesice nebo za 10 az 12 mesic 2016?Diky

Dobrý den,

nárok na podporu v nezaměstnanosti má občan s bydlištěm na území ČR, který v posledních dvou letech před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání získal alespoň 12 měsíců důchodového pojištění. Pokud jste tedy za poslední dva roky odpracovala minimálně 12 měsíců, máte nárok na podporu v nezaměstnanosti. Výše podpory v nezaměstnanosti se Vám stanoví z průměrného měsíčního čistého výdělku, který byl u vás zjištěn a naposledy používán pro pracovněprávní účely ve vašem posledním ukončeném zaměstnání v rozhodném období, tj. v posledních dvou letech před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní