Pracovněprávní nároky: Výpověď během nemocenské u německé firmy

Nemocenská

Dobry den chci se zeptat,pracuji v nemecke firme uz 2 roky a mam smlouvu na neurcito.A muj dotaz zni takto mam vazne zdravotni problemy chci je resit to znamena ze lecit ale bude to trvat minimalne 2 mozna 3 mesice,muze mne firma behem marodky vyhodit? dekuji

Dobrý den,

jelikož jste zaměstnán u německé firmy, dá se předpokládat, že toto bude řešeno dle německého práva. Podobný dotaz naleznete zodpovězený zde:

https://www.vasenaroky.cz/poradna/ukonceni-smlouvy-pri-neschopence?t=ukonceni-pracovniho-pomeru