Pracovněprávní nároky: Výpověď daná zaměstnancem v pracovní neschopnosti

Ukončení pracovního poměru

Dobrý večer,jsem v pracovní neschopnosti od 21.2 ,2017 , k 28. 2. jsem dala v práci výpověď z pracovního poměru,§ 50.,S dvouměsíční výpovědní lhůtou,tedy ke dni 30. 4 . 2017 .Od května budu mít jinou a lepší práci,,pokud mi to zdravotní stav dovolí....Firma,u které jsem zaměstnaná,mi oznámila,že je výpověď neplatná,protože jsem na neschopence.Mohla bych dostat info,jak to vlastně je?? Předem moc děkuji za odpověď......Koldinská Hana

Dobrý den,

jako zaměstnanec můžete dát výpověď i v pracovní neschopnosti.