Pracovněprávní nároky: Výpověď kvůli exekucím a zápočtový list

Výpověď smlouvy

Dobrý den ,v praci po me chtějí zapoctovy list který nemám .je možné podepsat prohlášení a může me zaměstnavatel vyhodit ze zaměstnání kvůli exekucim moc děkuji

Dobrý den,

nevydání zápočtového listu je protiprávní čin. Proti tomuto je nutno se bránit na inspektorátu práce. Zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodu uvedených v Zákoníku práce § 52. Exekuce není zákonným důvodem pro výpověď.