Pracovněprávní nároky: Výpověď po zkušební době zaměstnancem

Ukončení pracovního poměru

dobrý den, skončila mě 3 měsíční doba nástupu, ale 4 měsíc jsem si našla jinou práci, nechce se mi dávat 2měsíční výpověd, co mám dělat, děkuji.

Dobrý den,

bohužel Vám nezbývá nic jiného, než podat klasickou výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Pokud jste již prošla zkušební dobou, nemůžete již odejít z práce ze dne na den. Další možností je pokusit si se zaměstnavatel domluvit na ukončení pracovní poměru dohodou, kdy, pokud s tím bude zaměstnavatel souhlasit, můžete pracovní poměr ukončit dle domluvy.