Bydlení: Výpověď při ukončení nájmu

Nájemní smlouva

Zdravím, zijeme s matkou přes 30let v bytovce kterou nyní koupili nový majitele a chtějí z 9 bytů prestavit na 13. Jine nájemníky kteří tu bydlely vystěhoval předchozí majitel.Nam ale nikdo písemné neoznamil že se máme vystěhovat. Jekoliz ja sem v insolvenci a matka má jen min . částečný duchod,tak si nemůžeme dovolit drahý byt a v naší lokalitě Strakonic je veliký nedostatek pronájmů bytů. Zajímá mě zda-li nás muzou vystěhovat jen slovní výpovědi či písemnou dle stávajících zákonů. Děkuji za rady,Reiter

Dobrý den,

můžou Vám dát výpověď písemnou formou. Tato výpověď se řídí ustanovením platných zákonů a nájemní smlouvy.

S pozdravem
Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení