Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době

Zkušební lhůta

Dobrý den, jsem zaměstnaná ve zkušební době, nyní mám neschopenku. Chci, ale podat výpověď ve zkuš. době, neboť jsem si našla jiné zaměstnání. Chci se zeptat, jakým způsobem mám podat výpověd tak, abych zároveň mohla nastoupit do jiného zaměstnání. Je možné ukončit neschopenku a k stejnému datu podat i výpověď? Děkuji Marie.

Dobrý den,

ve zkušební době lze podat výpověď ihned - pokud byla smlouva sjednána písemně, tak ideálně písemnou formou doručit i výpověď.