Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době po podání výpovědi

Zkušební lhůta Výpovědní lhůta

Dobrý den, když chci dát písemně výpověď ve zkušební době s uvedením dne ukončení pracovního poměru(řekněme za 2 týdny), může mě zaměstnavatel během těch dvou týdnů vyhodit (když je to stále zkušebka) nebo musí respektovat datum napsané ve výpovědi? Děkuji Milan

Dobrý den,

ano, zaměstnavatel má právo zrušit pracovní poměr ve zkušební době, i když vy jste jej již informoval o tom, že jej chcete zrušit v určité době.

S pozdravem, Vašenároky.cz