Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době při nemocenské

Zkušební lhůta Nemocenská

Dobry den mam dotaz chtela bych se zeptat zda_li muze zamestnavatel dat vypoved kdyz je zamestanenec ve 3mesicni lhute a je na nemocenske?dekuji ua odpoved

Dobrý den,

nejsem si jistý, co máte na mysli 3 měsíční lhůtou. Pokud se jedná o zkušební dobu, zaměstnavatel nesmí pracovní poměr zrušit prvních 14 dní pracovní neschopnosti. 15. den pracovní neschopnosti tedy okamžitě zrušit pracovní poměr ve zkušební době lze.

S pozdravem,