Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době zaměstnavatelem

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den může mě zaměstnavatel ještě dát výpověd ve zkušební době když jsem nastoupila do zaměstnání 2.1.2017 a nemoc mám od 6.3. dosud, zkušební doba byla sjednána na 3 měsíce děkuji, Ciprová

Dobrý den,

jelikož Vaše zkušební doba již skončila, nemůže Vám zaměstnavatel zrušit pracovní poměr ve výpovědní době. To mohl učinit i v době Vaší pracovní neschopnosti i po 14 dnech jejího trvání do doby skončení tříměsíční zkušební doby.