Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době

Zkušební lhůta

dobry den mam ted skusebni dobu mela by mi koncit 30,5 ale ted jsem 14 marodila a chci se zeptat kyby mi ve skisebni době dal zamestnavatel vypoved.... je možno na ne marodit musim to podepsat tu vypoved?dekuju moc jana

Vážená paní Jano,

v případě, že jste v pracovní neschopnosti, může Vás zaměstnavatel propustit bez udání důvodu po 14 dnech od započetí neschopnosti (tzn. od 15 dne již nejste nijak chráněna). Zkušení doba se navíc během prac. neschopnosti staví.

S pozdravem,

Vaše nároky