Pracovněprávní nároky: Výpověď z důvodu časté marodky

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Pracuji v chranene dilne uz 4roky a ted mi davaji vypoved z důvodů ze casto marodim a ze jedina tam pracuji na 6 hodin. Ale s timto me tam prijimali a neprekazelo jim to. Byla jsem na operaci kolena a samozrejme mam castecny duchod na zada, ktera me opravdu boli a musim chodit obcas na kapacky. Muzou mi z tohoto důvodu ze marodim dat vypoved ? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

Kvůli tomu, že jste často na nemocenské, Vám zaměstnavatel nemůže dát výpověď. Zaměstnavatel může dát výpověď pouze ze zákonem stanovených důvodů a mezi ně určitě častá nemoc nepatří. Pokud se domníváte, že jste výpověď dostala neoprávněně, určitě se na nás můžete obrátit. Stačí zadat případ zde.