Ostatní: Výpověď z úvěrové smlouvy

Úvěry

Dodry den,prez moji hloupost jsem naletela a jsem bezradna.V Tescu me pani oslovila s tim ze vymenuje clubkarty za nove .Doma jsem zjistila ze jsem si vzala uver na15000.V patek to bude tyden.Mam pripravenou vypoved od smlouvy.Jen poslat doporucene,co jsem se docetla.Take pisi ze musim zaplatit vsechny vylohy plus ten uver.Tak se ptam opravdu musim zaplatit15000 nebo jen co jsem zaplatila z creditni karty o ktere me pani tvrdila ze je na sbirani bodu?!Da se s tim neco v muj prospech udelat?Dekuji za odpoved I.K.

Dobrý den,

pro důkladné posouzení Vašeho případu bychom potřebovali přezkoumat i veškeré dokumenty. Zkuste případ zadat na stránkách Vašenároky.cz, kde se Vám s řešením případu pokusíme pomoci.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní