Pracovněprávní nároky: Výpověď zaměstnance v pracovní neschopnosti

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat jestli můžu dát výpověď když jsem v pracovní neschopnosti. Jsem po operaci a budu ještě delší dobu marodit ráda bych ale šla do práce ale do jiné než mám, tu bohužel vykonávat nemůžu dokud nebudu úplně zdravá jinou práci bych vykonávat mohla a takovou si i hledám, bohužel mi teď skončila zkušební lhůta. Děkuji za odpověď Zdena

Dobrý den,

Výpověď samozřejmě jakožto zaměstnanec dát můžete i v době pracovní neschopnosti.