Pracovněprávní nároky: Výpověď zaměstnancem na nemocenské

Zkušební lhůta

Dobrý den, jsem ve zkušební době (ještě měsíc) a nastoupila jsem na nemocenskou ( dnes) ,chtěla jsem se zeptat, jestli mohu dát v této situaci výpověď zaměstnavateli? A jestli mohu hned nebo až za nějakou dobu,nebo jak se to dělá?

Dobrý den,

ve zkušební době můžete okamžitě ukončit pracovní poměr, stejně tak může učinit i zaměstnavatel a není zde žádná výpovědní doba. Učinit tak můžete i v době pracovní neschopnosti.

S podzravem