Pracovněprávní nároky: Výpověď zaměstnavatelem ve zkušební době

Ukončení pracovního poměru

dobrý den mám dotaz dostal jsem výpověď ve zkušební době zatím jsem nic nepodepsal prostě mě vyvedli z pracoviště mimo budovu a paní z HR odd mi sdělila že pokud budu chtít jít na ně marodit tak nemám nárok že tam žádná ochranná lhůta neexistuje ..teď nevím jestli mi dokážete odpovědět jelikož tu asi nesedí nikdo na pracovní právo děkuji stříbrný

Dobrý den,

podobný dotaz byl zodpovězen zde:

https://www.vasenaroky.cz/poradna/neopravnena-vypoved-ve-zkusebni-dobe?t=ukonceni-pracovniho-pomeru