Pracovněprávní nároky: Výpovědní lhůta při smlouvě na dobu určitou

Výpovědní lhůta

Dobrý den , prosím o radu, mám smlouvu na dobu určitou, 1rok,vztahuje se na mne výpovědní lhůta? Zaměstnavatel nedodržuje podnínky dané ve smlouvě.

Dobrý den,

výpovědní doba činí 2 měsíce i u pracovního poměru na dobu určitou. Pro rychlejší ukončení pracovně právního vztahu slouží dohoda o rozvázání pracovního poměru, kterou se můžete pokusit uzavřít.

S pozdravem,