Bydlení: Vypovězení nájemní smlouvy

Nájemní smlouva

Dobrý den, potřebuju rychlou odpověd prosím, pronajimatelka bytu kde jsme já nájemnikem chce po mně nedoplatek za vodu v hodnotě 7000,-. Kde voda je ve slouvě hrazena z nájmem pronajimatelce. Když ji nezaplatim těch 7000,- může mi okamžitě vypovědět smlouvu? A kolik bych měla času na vystěhování? Nemám totiž tolik peněz a vyhrožuje mi že mi ihned vypoví smlouvu. Děkui S pozdravem renata galuszková Havířov

Dobrý den,

Pokud je ve smlouvě skutečně sjednáno, že vodné hradí pronajímatel z nájmu, nemůže Vám z tohoto důvodu dát pronajímatel výpověď z nájmu bez výpovědné doby, pokud tato možnost není ve smlouvě sjednána.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Bydlení