Pracovněprávní nároky: Vypovězení podepsané pracovní smlouvy

Pracovní smlouva

Dobrý den.podepsal jsem smlouvu u nového zaměstnavatele.u nynějšího zaměstnavatele mi zvedli plat.je možné vypovědět smlouvu u nového zamestnavatele...?děkuji s pozdravem.Tutka

Dobrý den,

pokud máte standardní zkušební dobu, tato možnost existuje. Můžete okamžitě zrušit pracovní poměr bez udání důvodů, ideálně písemnou formou. Pokud zkušební doba sjednána nebyla, můžete podat klasickou výpověď s dvouměsíční výpovědní dobou.