Pojištění automobilu: Vypovězení smlouvy na pojištění vozidla

Vypovězení pojistné smlouvy

Dobrý den mam dotaz vypověděl jsem smlouvu na pojištění vozidla.Která měla být ukončena k 17.4.2018 Pojišťovně jsem vše zaslal dle mého názoru vše včas a doporučeně na zpět i se zelenou kartou,jelikož nemůži najít podací lístek nevím jakou mám šanci.Pojistku na vozidlo sem uzavřel na jiné pojišťovně.Včera mi přišel dopis doporučeně od pojišťovny za neuhrazené pojistné na další rok tak sem se začeal zajímat.Pojistné sem tedy uhradil i s pokutou která tam vznikla a pojišťovna tvrdí že sem vše odeslal pozdě a že dopis ode mě dostala po telefoním dotazu s operátorem který tvrdil že jim má výpověď přišla 8.3.2018 poté sem mluvil znova s operátorem a ten tvrdil že přišla 9,3 tak nevím co si mam vybrat ale domnívám se pokud mi pojišťovna nezaslala na zpět zelenou kartu kterou sem neobdržel ani k dnešnímu datu že smlouva je neplatná a pojišťovna by mi mé peníze měla vráti i když mam ted pojištěno vozidlo u dvou pojištoven. Prosím vás o radu jaké mam šance o vracení peněz k dnešnímu datu totiž nemám stále zelenou kartu od pojišťovni která pomě chtěla peníze. Děkuji za vaši odpověď a radu

Dobrý den,

bohužel jste nezmínil důležité informace, např. datum, kdy jste smlouvu dle Vašeho názoru vypověděl. Pakliže se domníváte, že jste byl jednáním pojišťovny finančně poškozen, neváhejte zadat případ na webu Vaše nároky.cz, kde Váš případ po předložení podkladů zdarma posoudíme a s řešením Vám pomůžeme.

S pozdravem Vaše nároky.cz