Ostatní: Vypovězení spotřebitelského úvěru

Úvěry

Dobrý den, Vypověděl jsem smlouvu o spotřebitelském úvěru v zákonné lhůtě 14 dní. Společnost po mě chce i zaplatit poplatek za uzavření smlouvy třetí osobou. Ve smlouvě není poplatek 10000,- blíže popsán. Podle různých nálezů finančního arbitra nemá zprostředkovatel po vypovězení smlouvy na provizi právní nárok. Jak mám tuto situaci řešit ?

Dobrý den,

pro důkladné posouzení Vaší záležitosti bychom potřebovali prostudovat předmětnou smlouvu. Můžete případ zadat na stránkách Vašenároky.cz, kde Vám s řešením rádi pomůžeme.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní