Bydlení: Výše částky na fond oprav

Nájemní smlouva

Dobrý den, zajímá mne jestli jsem povinná uhradit celkovou částku na fond oprav, pokud jsme měli uvedené v nájemní smlouvě (byla uzavřena v prosinci 2015), že jsme se dohodli hradit náklady spojené se správou domu.

Dobrý den, pokud máte toto ustanovení sjednáno v nájemní smlouvě, je Vaší povinností hradit tyto náklady, jelikož fond oprav bude s největší pravděpodobností spadat pod náklady spojené se správou domu. Pro důkladné posouzení bychom však museli podrobně znát obsah nájemní smlouvy.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení