Pojišťovny: Výše částky za úraz ve škole

Úraz ve škole

Dobry den, syn mel ve skolce uraz, otres mozku... Vedeni skolky poslalo zadost o odskodneni kooperative... Jak se dana vec posuzuje? A v pripade ze kooperativa zadost schvali, o jakou castku se muze jednat? Diky

Vážená paní,

v takových případech vždy záleží na posouzení ošetřujícího lékaře. Pojišťovna pak má své interní postupy a předem nelze hovořit o konkrétní částce, záleží na pojistných podmínkách atp. V případě, že byste se rozhodnutím pojišťovny cítila zkrácena, neváhejte nám zadat případ a spolupracující právníci by případnou výši nároku zhodnotili.

S pozdravem Vaše nároky.cz