Zdraví: Výše odškodného za pád v tělocviku

Úraz ve škole

Dobry den, chci se zeptat, ve skole jsem uoadla na telocviku, nejdriv jsem mela ortezu a ted chodim na rehabilitace a na eloktrolecbu. Doktori rikali ze jde o poraneni vnitrhniho meniskusu. Zajimalo byme, kolik muzi dostat odskodne?

Dobrý den,

výši bolestného musí stanovit lékař. V případě úrazů ve škole se postupuje dle Nařízení vlády, podle kterého se stanovuje bolestné při pracovních úrazech. Hodnota jednoho bodu činí 250 Kč.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví