Stát: Výše podpory v nezaměstnanosti

Podpora v nezaměstnanosti

Pokud ukončím sám od sebe evidenci na ÚP v polovině měsíce, jak velká částka státní podpory v nezaměstanosti (na kterou mám stále nárok) mi bude takto za tento měsíc vyplacena - za celý měsíc 100%, bude to poměrově tj. 50% nebo nic ? Děkuji. MB

Dobrý den,

Podmínky pro vznik nároku na podporu v nezaměstnanosti jsou stanoveny zákonem. Rozhodný je vždy den, ve kterém Vám vzniká nárok na proplacení podpory v nezaměstnanosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát