Stát: Výše podpory za práci v cizině

Podpora v nezaměstnanosti

zdravim, chtel bych se zeptat jestly mam narok na podporu kdyz jsem pres rok pracoval v cizine a kolik je mi 24 dekuji

Vážený pane,

k výplatě dávek v nezaměstnanosti a dalším dávkám sociální pomoci je zpravidla kompetentní země posledního zaměstnání, kam by se měli zájemci o tuto podporu obrátit nejdříve. V případě, že chcete žádat o podporu v ČR, je nutné vyžádat si příslušné formuláře u zahraničních institucí a tyto doložit ÚP.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát