Reklamace/e-shopy: Výše vrácené ceny zboží při odstoupení od smlouvy

Vrácení zboží

Dobrý den, v e-shopu jsem si koupila výrobek na dobírku. Ten jsem však řádně ve 14- denní lhůtě vrátila s informací o odstoupení. E-shop mi vrátil jen cenu za výrobek + jejich cenu za dopravu převodem, s odkazem, že prý dle zákona vrací pouze cenu za nejlevnější nabízenou dopravu. Chci se zeptat, zda je to takto v pořádku, já jsem přece platila cenu přepravy vč. dobírky. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

toto jednání je ze strany podnikatele zcela v pořádku dle § 1832 odst. 2 občanského zákoníku.