Stát: Využívání pozemku obcí

Pozemky

Dobrý den, mám od obce pronajatý pozemek, který používám jako dvorek. Také vlastním v katastru obce 1/3 pozemku, který místní úřad používá jako místní komunikaci. Nabízel jsem výměnu, ale neúspěšně. Mám nějaké páky, které se dají využít nebo alespoň nárok na nájem z používání mého pozemku obcí? Děkuji.

Dobrý den,

bohužel nelze obec donutit k výměně pozemků. Máte ovšem nárok na vydání bezdůvodného obohacení, které vzniká obci z užívání Vašeho pozemku.

S pozdravem,

Vašenároky.cz

Zpět do Stát