Pracovněprávní nároky: Vzniklé nároky za pracovní úraz

Pracovní úraz

Dobry den v rijnu 2015 se mi stal pracovni uraz v rijnu 2016 jsem se po operaci a lecbe dostal do inv.duchodu pojistovna mi vyplatila bodove ohodnoceni a zamestnavatel odstupne prosim vas mam narok na doplaceni rozdilu duchodu a prumerne mzdy dekuji za odpoved Barcal

Vážený p. Barcale

Ano, v tomto případě máte tento nárok, a to ve výši rozdílu mezi průměrným výdělkem před vznikem škody a výdělkem dosahovaným po pracovním úrazu nebo po zjištění nemoci z povolání s připočtením případného invalidního důchodu pobíraného z téhož důvodu.