Pracovněprávní nároky: Žádost o podporu během čerpání dovolené

Dovolená

Dobry den, pracuji jako barman a 31.3.2017 jdu naposledy do praci.Vypoved byla dohodou.Nicmene mi zbyva 25 dovolene kterou si mam vybrat v dubnu a cela mi bude proplacena az v kvetnu.Ukonceni pomeru tedy bude az koncem dubna.Mohu v dobe cerpani dovolene zacatkem dubna jiz zadat o podporu v nezamestnanosti.Dekuji

Vážený pane

Pracovní poměr končí datem, které bylo sjednáno v dohodě. Nevyčerpaná dovolená Vám bude proplacena spolu se mzdou ke dni sjednanému ve smlouvě. K přihlášení na úřad práce se tedy můžete dostavit jež 1.4.