Reklamace/e-shopy: Žádost o proplacení oprav na prodaném vozidle

Reklamace automobilu

Dobry den prodal sem Vw golf 4 combi 1.9tdi 85kw pd ajm rok.2001 najeto cca 201000 km za 50000kc.v aute nova investice cca 20000kc (komplet spojka ,olej filtry, brzdy dolozeno fakturami)Po cca tydnu a pul volal ze udelal novou stk +emise a ze je vse v poradku.Ted po mesici poslal sms ze se mu straci voda (po stk)a ze auto uz bylo 3 x v servise a ted je tam po ctvrte ze to budou rozebirat a v pondeli mi da vedet co a jak a kolik to bude stat a chce abych to zaplatil.Pri koupi prijel aj s mechanikem auto si prohledli najeli sme cca 20km vse bylo v poradku a auto si odvezly.Co ted? Predem dekuji

Dobrý den,

kupující má nárok na přiměřenou slevu z kupní ceny (jejíž výše se běžně odvíjí od ceny opravy vady), pokud se jedná o vadu, která na vozidle byla již v době koupě, avšak nebylo možné ji odhalit při běžné prohlídce.

S pozdravem,

Vašenároky.cz