Stát: Žádost o ukončení insolvence

Insolvence

Dobrý den,je možné požádat o ukoncení insolvence po splacení více jak 30%?Je nějaká lhůta.Děkuji za odpověď.Nývltová Jitka,Ostroměř.

Dobrý den,

Pokud po splnění všech svých povinností dle schváleného způsobu oddlužení podá dlužník návrh na vydání rozhodnutí o osvobození od dalších pohledávek. Pokud jsou splněny všechny stanovené povinnosti může soud vydat usnesení, kterým je dlužník osvobozen od dalších pohledávek. Lhůta pro podání tohoto návrhu zde stanovena není.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Stát