Pracovněprávní nároky: Žádost o zrušení nemocenské

Nemocenská

Dobrý den,v sobotu ráno 10.6. jsem byl hospitalizovaný v nemocnici (sobota a neděli jsem měl mít ranní směnu),propuštěný jsem byl 12.6. a ukončit nemocenskou jsem byl u obvodního lékaře 13.6. - šéf mi říkal,že by za ten víkend klidně dá dovolenou ,ale prý si mám zařídit ,zrušení nemocenské tam kde mi jí vystavili . Chtěl bych jí teda zrušit,kde o to mám požádat? Děkuji za odpověď s pozdravem Kolos Miroslav

Dobrý den,

můžete zkusit kontaktovat obvodního lékaře, u kterého Vám byla nemocenská ukončena. Obávám se však, že obecně nelze ukončovat pracovní neschopnost zpětně.