Pracovněprávní nároky: Zahraniční cesta

Cestovné a stravné

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Jsem na zahraniční cestě od začátku roku a nedostal jsem ani korunu na stravne v zahranici ani za cestu do zahraničí. Žádný dokument o tom kolik by my měl platit ani nic jsem nedostal. Pojištění jsem si musel zařídit taky sam. Mohu podat okamžitou výpověď ? Jakým způsobem mohu nárokovat peníze ? Děkuji za odpoved

Vážený

Pokud Vám zaměstnavatel nevyplatil část mzdy, na kterou dle zákoníku práce máte nárok, pak můžete okamžitě zrušit pracovní poměr, pokud zaměstnavatel nevyplatil mzdu nebo plat nebo náhradu mzdy nebo platu anebo jakoukoli jejich část do 15 dnů po uplynutí období splatnosti. Jestliže chcete vymoci stravné, neváhejte se obrátit na naši společnost a my Váš případ zdarma posoudíme.

S pozdravem, Vaše nároky.cz