Bydlení: Zakoupení domu se zatajeným dluhem

Dluh

Vazeni, koupila jsem byt se zatajenym dluhem za zatepleni domu. Dluh cini 320.000 Kc.Podle OZ dluh prechazi na noveho majitele, ale snad az pote, co byl na nej upozornen. Nebo vzdy? Jak se mohu branit?

Dobrý den,

bohužel otázky dluhu váznoucího na nemovitosti jsou v tomto ohledu problematické, jelikož dluhy skutečně přecházejí na nového vlastníka, nicméně máte po zaplacení dluhu možnost vymáhat částku po původním majiteli.

Děkujeme za Váš dotaz

Zpět do Bydlení