Reklamace/e-shopy: Zakoupení vadného čerpadla

Reklamace

Dobrý den Objednal jsem si pres Facebook rizeni a cerpadlo do auta ( seat r.v 2002 ) napsal mi jeden pan ze mi ho necha za 3000 i se zarukou a cerpadlo za 1000 + 200 posta.. kdyz mi.balik privezli tak jsem to ihned sel dat mechanikovi, kterej kdyz to videl to rizeni tak rekl ze takhle spatny rizeni tam opra du davat nebude.. ze je jeste v horsim stavu nez to moje porouchane a cerpadlo to same nasadilo se a zacalo vsude téct..ted ppzaduji vraceni penez ale pan nekomunikuje co mam tedy delat?

Dobrý den,

obecně je důležité vůbec identifikovat, s kým jste přes Facebook komunikoval a obchodoval, na sociálních sítích se objevuje dost falešných profilů. Pokud na Facebookové zprávy nijak nereaguje, doporučuji předat věc právníkovi.