Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel nechce uznat rentu

Nemoc z povolání

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na rentu u nemoci z povolání.Byla mi uznána nemoc z povolání a mám uznané trvalé následky a společenské uplatnění.Zaměstnavatel,bývalí,u kterého mi nemoc vznikla,nechce rentu uznat,že jsem dala výpověd sama.Jak mám dále postupovat.Děkuji za odpověd.S pozdravem U.

Dobrý den, pro správnou odpověď bychom potřebovali více informací. Jestli Vám byla uznána nemoc z povolání i renta, měl by Vám ji zaměstnavatel vyplatit a vyplácet, ale jak píšeme, záleží to na celé situaci. Jestli máte zájem, abychom se na Váš případ podívali, můžete jej zadat zde www.vasenaroky.cz/zadat-pripad Naši spolupracující právníci zdarma posoudí, zda máte nárok na odškodnění. Pokud bude nárok oprávněný, rádi se vašim případem budeme zabývat a pomůžeme Vám získat vaše peníze.