Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel nedodržuje pokyny bezpečáka

Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den pracuji ve firmně Lst Trhanov divize Veselí nad Moravou jako dělník dřevovýroby výroba bukové spárovky.Pracovník bezpečnosti práce požaduje po zamněstnancích pracovní oděv a obuv.Ředitel ale tvrdí že na tyto věci nemáme nárok tak nic nedostaneme. Nevíme jak postupovat a jak se bránit děkuji Petr Půček

Dobrý den,

jestliže se domníváte, že zaměstnavatel porušujeme zákoník práce, můžete se obrátit na inspektorát práce, který může zaměstnavateli za porušení jeho povinností udělit pokutu.

S pozdravem Vaše nároky.cz