Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel nevyplatit ztrátu na výdělku

Pracovní úraz

Dobry mel sem pracovni uraz bylo my vyplaceno bolestne ale nikoliv strata na vydelku mam pocit ze zamestnavatel to bojkotuje co se stim da delat?

Dobrý den,

Pokud nepomůže domluva se zaměstnavatelem, popřípadě jakákoliv urgence, doporučili bychom Vám zadat si případ do webového formuláře společnosti Vaše nárky.cz, kde se podobnými případy každodenně zabýváme.