Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel odmítá vydat podklady

Spor se zaměstnavatelem

Dobry den, Rad bych jsem zaslat podklady ale je problem ze mi spolecnost baumax odmita vydat jake koliv podklady tak jsem se obratil na odbory baumax ale ty nemaji snahu jakoliv jsemnou kontaktovat a moje otazka zni vztahuje se name zakon 120 zakoniku prace

Vážený pane,

v případě, že společnost Baumax nechce vydat podklady o zaměstnání, je třeba postupovat buď přes odborovou organizaci, popř. přes inspektorát práce.

S pozdravem,

Vaše nároky