Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel odmítá vyplatit diety

Příplatky

Dobry den,v cervenci jsem dostal od zamestnavatele vypoved. odmital mi vyplatit mzdu pozadal jsem o pomoc inspektorat práce který provedl v gane firme kontrolu. Po kontrole mi zamestnavatel vyplatil mzdu.Odmita mi však zaplatit diety jak mam postupovat nebo na jakou organizaci se muzu obrátit z zadosti o pomoc dekuji Mirek

Dobrý den,

můžete si zadat případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz, která se podobnými případy každodenně zabývá.