Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel odmítá výpověď podanou zaměstnancem

Výpovědní lhůta

Dobry den, dnes jsem dala svemu nadrizenemu vypoved s dvoumesicni vypovedni lhutou ktera konci k 31.7.2018,on mi ji neuznal ze je jeste cas a roztrhal mi ji. Pry jsme spolu jeste neskoncily a jeste si pry promluvime. Rekla jsem mu i duvod i kdyz vim, ze nemusim. Poradte mi prosim co mam udelat, aby mi tu vypoved podepsal. Chtela bych 1.8.2018 nastoupit do jineho zamestnani. On mi i zvedl penize, a ja mam preci pravo odejit za lepe placenou praci. Mohu tu vypoved poslat i postou doporucene?

Dobrý den,

postup zaměstnavatele samozřejmě není správný, uvádíte správně, že můžete dát výpověď i bez uvedení důvodu. Nejlepší opravdu bude zaslat zaměstnavateli výpověď doporučeně poštou a doručenku si potom nechat jako doklad, který prokáže, že k výpovědi opravdu došlo.

S pozdravem,